PAP life
Użytkownik:
Hasło:
Kontakt z redakcją


05.12.2019, 15:15  Rozmaitości  Kultura i rozrywka
wstecz

HBO realizuje serial o aferze Watergate. W jednej z głównych ról zobaczymy Justina Theroux.


Woody Harrelson i Justin Theroux zagrają w serialu "The White House Plumbers". Wcielą się w role pomysłodawców zainstalowania podsłuchu w siedzibie sztabu wyborczego Partii Demokratycznej, co było początkiem afery, która doprowadziła do odejścia prezydenta Richarda Nixona.

Woody Harrelson i Justin Theroux - to gwiazdy nowej produkcji HBO, która odsłoni kulisy afery Watergate. Pierwszy wcieli się w postać E. Howarda Hunta, byłego doradcy Nixona, drugi zagra prawnika Komitetu Wyborczego prezydenta G. Gordona Liddy'ego. Hunt i Liddy to organizatorzy włamania do komitetu Partii Demokratycznej. Afera, która potem wybuchła, doprowadziła do upadku Richarda Nixona.


Scenariusz do pięciu odcinków napisali autorzy i producenci serialu "Veep" - Alex Gregory i Peter Huyck. Scenariusz oparty jest na materiałach z epoki oraz na książce "Integrity" autorstwa Egila "Buda" Krogha i Matthew Krogha. Serial będzie reżyserował David Mandel.


"Jesteśmy podekscytowani, że możemy zebrać tak utalentowany zespół, aby zająć się tym fascynującym spojrzeniem na wewnętrzne machinacje, które doprowadziły do upadku Nixona" - powiedział Casey Bloys, prezes HBO.


"Cieszymy się szczególnie, że Woody i Justin wracają do HBO i nie możemy się doczekać, aby zacząć" - dodał.


Harrelson wystąpił w HBO w pierwszym sezonie "True Detective", zaś Justin Theroux zagrał główną rolę w produkowanym przez tę stację serialu "The Leftovers". (PAP Life)


zig/ gra


(hollywood reporter)


Załączniki
USA HOLLYWOOD WALK OF FAME
epa06111612 US actress Jennifer Aniston (L) and husband US actor Justin Theroux (R) attend the star ceremony for US actor Jason Bateman in Hollywood, California, USA 26 July 2017. Bateman received the 2,616th star on the Walk of Fame in the category of Motion Pictures. EPA/PAUL BUCK Dostawca: PAP/EPA.

Copyright © PAP SA 2012 Materiały redakcyjne, fotografie, grafy, zdjęcia i pliki wideo pochodzące z serwisów PAP stanowią element baz danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A z siedzibą w Warszawie, i chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Z zastrzeżeniem przewidzianych przez przepisy prawa wyjątków, w szczególności dozwolonego użytku osobistego, ich wykorzystywanie dozwolone jest jedynie po zawarciu stosownej umowy licencyjnej. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.