PAP life
Użytkownik:
Hasło:
Kontakt z redakcją


04.12.2019, 12:12  Moda
wstecz

Hailey Bieber radzi, co powinno znaleźć się w twojej szafie


Modelka i osobowość telewizyjna Hailey Bieber podzieliła się z magazynem "Vogue" swoimi modowymi inspiracjami. Wyznała też, jakie elementy garderoby powinna mieć w swojej szafie każda kobieta.

"Bardzo wygodne jeansy, które można nosić również do tańca" - to rzecz, bez której nie potrafi się obejść Hailey Bieber.


Dziennikarze magazynu "Vogue" zapytali ją też o pięć elementów, które kobieta powinna zawsze mieć w swojej garderobie. "Idealna para wojskowych butów, skórzana kurtka, duży, kaszmirowy sweter, obcisłe dżinsy i koszulka o nienagannym kroju", odpowiedziała Hailey.


Zapytana, kto jest jej ikoną stylu, modelka wymieniła księżną Dianę. "Miałam okazję wziąć udział w sesji zdjęciowej do numeru 1000 +Vogue Paris+, zainspirowanej zdjęciami Lady Diany, wykonanymi przez paparazzi. To ktoś, kim bardzo się bardzo inspiruję: lubię sylwetki kreowane bez wysiłku, noszę odzież sportową i przede wszystkim stawiam na komfort" - wyjawia żona Justina Biebera.


Modelka zdradziła również, która dekada mody jest dla niej najbardziej inspirująca. "Podczas ostatniej kampanii CK50 Calvina Kleina robiliśmy dwie sesje, obejmujące dwie dekady, mój mąż, Justin Bieber i ja. Były to stylizacje na lata sześćdziesiąte i dziewięćdziesiąte. Ja wciąż jestem dzieckiem lat dziewięćdziesiątych: lubię modele, muzykę, filmy, styl lat 90." - wyjawia Hailey.


Hailey Bieber pojawiała się na okładkach czołowych magazynów mody, brał też udział w kampaniach reklamowych znanych marek, m.in. Ralph Lauren, Tommy Hilfiger, Jeremy Scott, H&M, Dolce & Gabbana. Od 2019 r. jest twarzą Levi Jeans. Z Justinem Bieberem zaręczyła się w lipcu 2018 r., a w listopadzie tego samego roku potwierdziła, że wzięła z nim ślub. Ich druga ceremonia ślubu odbyła się w Południowej Karolinie 30 września 2019 r. (PAP Life)


dki/ gra


(vogue.fr)


Załączniki
USA MALIBU FASHION
epa07631797 US model Hailey Rhode Bieber (C) arrives to attend the Spring/Summer 2020 Menswear collection show by Belgian designer Anthony Vaccarello for Saint Laurent Paris fashion house in Malibu, California, USA, 06 June 2019. EPA/ETIENNE LAURENT Dostawca: PAP/EPA.

Copyright © PAP SA 2012 Materiały redakcyjne, fotografie, grafy, zdjęcia i pliki wideo pochodzące z serwisów PAP stanowią element baz danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A z siedzibą w Warszawie, i chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Z zastrzeżeniem przewidzianych przez przepisy prawa wyjątków, w szczególności dozwolonego użytku osobistego, ich wykorzystywanie dozwolone jest jedynie po zawarciu stosownej umowy licencyjnej. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.