PAP life
Użytkownik:
Hasło:
Kontakt z redakcją


09.10.2019, 08:08  Moda
wstecz

Lamparcie cętki są wszędzie


Nie można ich przegapić, ponieważ lamparcie cętki są wszędzie. Czasem uwielbiany, a czasem nienawidzony - ten nadruk stał się stałym punktem garderoby także tej jesieni i zimy. A przecież był obecny już w letnich stylizacjach... Ale z czym go zestawić, aby nie popełnić błędu?

Zdemokratyzowany ponad pięćdziesiąt lat temu, dzięki zwierzęcemu płaszczowi Christiana Diora, wzór w lamparcie cętki pozostaje kontrowersyjnym motywem, którego niektórzy nadal nie mają odwagi nałożyć, z obawy przed posądzeniem o zły gust. Jednak, obchodząc się z nim ostrożnie i łącząc go z klasycznymi elementami ubioru, możemy ujawnić cały jego potencjał i dodać charakteru naszym stylizacjom.


Tej zimy lamparcie cętki powrócą za sprawą spódnic midi, prostych spodni, bluzek, płaszczy i sukienek. Ponadto zapanują także wśród akcesoriów, takich jak: paski, torebki lub buty.


Dobrze noszone, lamparcie spodnie mogą stać się jednym z najbardziej eleganckich elementów stroju. Uspokajamy grę dzięki strukturalnej, jednobarwnej, np. beżowej - marynarce i obowiązkowej, eleganckiej, białej koszuli. Dodajemy jeszcze do tego złotą biżuterię, aby się wyróżniać.


Już przyjęta przez wielu z nas latem ubiegłego roku, lamparcia spódnica nadal wygrywa także w zimowej garderobie. Wybieramy długość midi, która dostosowuje się do wszystkich stylów i na każdą okazję. Do biura - zakładamy ją z lekko za dużą białą koszulą i butami do kostki. Na co dzień spódnica w lamparcie wzory dobrze wygląda też z dużą torbą, parą tenisówek i złotą biżuterią. Uzyskamy swobodny, ale elegancki wygląd.


Efektowny i przyciągający wzrok płaszcz we wzór lamparta ma w sobie to coś... Aby uspokoić jego efekt, nosimy go do szarych lub czarnych dżinsów, eleganckiego swetra z golfem, aby uzyskać efekt komfortowego luzu. Do tego wybieramy parę czarnych butów lub ulubione trampki. (PAP Life)


dki/ jbr/


(elle.fr)


Załączniki
ITALY FASHION
epa07650637 South Sudanese model Adut Akech presents a creation of Italian fashion house Versace during the Milan Fashion Week, in Milan, Italy, 15 June 2019. The Spring/Summer 2020 Men's collections are presented at the Milano Moda Uomo from 14 to 17 June. EPA/Daniel Dal Zennaro Dostawca: PAP/EPA.

Copyright © PAP SA 2012 Materiały redakcyjne, fotografie, grafy, zdjęcia i pliki wideo pochodzące z serwisów PAP stanowią element baz danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A z siedzibą w Warszawie, i chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Z zastrzeżeniem przewidzianych przez przepisy prawa wyjątków, w szczególności dozwolonego użytku osobistego, ich wykorzystywanie dozwolone jest jedynie po zawarciu stosownej umowy licencyjnej. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.