PAP life
Użytkownik:
Hasło:
Kontakt z redakcją


07.10.2019, 14:14  Moda
wstecz

Niezbędnik Kate Moss


Co koniecznie musi się znaleźć w damskiej szafie? Pięć niezbędnych elementów swej garderoby podała supermodelka Kate Moss. Na pierwszym miejscu znalazł się czarny sweter.

Kate Moss, zapytana o rzeczy, które kobieta powinna zawsze mieć w swojej garderobie, odpowiada bez wahania: "czarny blezer, dobrze skrojone dżinsy, para czółenek, t-shirt i ładna bluzka". W przekonaniu modelki, to niezbędnik, który pomoże zawsze w każdych modowych dylematach. Trudno się z nią nie zgodzić.


Zapytana o cechy, jakimi powinna się odznaczać dobra torebka, Moss odpowiada: "Musi być funkcjonalna, chcę mieć wszystko, co niezbędne, przy sobie. Nie jestem typem, który nosi tylko telefon. Przywykłam do noszenia wielu rzeczy ze sobą".


Pięć niezbędnych rzeczy, jakie modelka ma zawsze w torebce? Oto one: telefon, klucze, szminka, portfel i szczotka do włosów".


Jeśliby spytać o charakterystyczny styl Kate Moss, jawi on się jasno i charakterystycznie. "Mam eklektyczny styl, lubię nosić ładne, rockowe ubrania w ciągu dnia, ale także wybrać coś bardziej efektownego na wieczór, na przykład sukienkę w stylu vintage" - wyjawia modelka magazynowi "Vogue".


Jakiej rady udzieliłaby innym kobietom, odnośnie stylu? "Preferuj kroje, które schlebiają twojemu ciału, nie zwracając uwagi na trendy. Styl nie powinien być modny. Kochajmy i nośmy te rzeczy, w których czujemy się dobrze" - radzi.


Kate Moss to brytyjska modelka i bizneswoman, właścicielka agencji modeli. Została odkryta w wieku 14 lat przez Sarah Doukas, założycielkę Storm Model Management. W 1992 r. została twarzą Calvina Kleina, wówczas jej kariera nabrała tempa. Współpracowała z największymi domami mody, m.in. Versace, Burberry, Donna Karen, YSL, Louis Vuitton, Gucci i Chanel. W 1993 r. po raz pierwszy wystąpiła w okładkowej sesji dla "Vouge'a". Jej twarz zdobiła 36 okładek brytyjskiego wydania magazynu. (PAP Life)


dki/ jbr/


Załączniki
FRANCE CANNES FILM FESTIVAL 2016
epa05310523 British model Kate Moss arrives for the screening of 'Loving' during the 69th annual Cannes Film Festival, in Cannes, France, 16 May 2016. The movie is presented in the Official Competition of the festival which runs from 11 to 22 May. EPA/JULIEN WARNAND Dostawca: PAP/EPA.

Copyright © PAP SA 2012 Materiały redakcyjne, fotografie, grafy, zdjęcia i pliki wideo pochodzące z serwisów PAP stanowią element baz danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A z siedzibą w Warszawie, i chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Z zastrzeżeniem przewidzianych przez przepisy prawa wyjątków, w szczególności dozwolonego użytku osobistego, ich wykorzystywanie dozwolone jest jedynie po zawarciu stosownej umowy licencyjnej. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.