PAP life
Użytkownik:
Hasło:
Kontakt z redakcją


09.09.2019, 15:15  Moda
wstecz

Ralph Lauren otworzył klub i zaprezentował nową kolekcję w Nowym Jorku


Amerykański projektant Ralph Lauren inauguruje swój klub Ralphs Club na Wall Street, prezentując nową kolekcję na jesień/zimę 2019/2020. Wśród gości znalazły się top modelki, aktorki - w sumie 230 przyjaciół projektanta.

Podczas gdy Tydzień Mody właśnie rozpoczął się w Nowym Jorku, Ralph Lauren otworzył swój nocny klub Ralph's Club na Wall Street. Wieczór upłynął pod znakiem mody lat 30. i smokingu dla kobiet.


W świecie wymyślonym przez Ralpha Laurena są żyrandole inspirowane Art Deco, kelnerzy w bieli i słychać śpiew Franka Sinatry. Kobieta jest najbardziej czarująca, gdy jest w smokingu. Miejsce to nazywa się Ralph's Club i utrzymane jest w klimacie jazzowego klubu.


W sobotę w tej charakterystycznej dla Wielkiego Gatsby'ego atmosferze, projektant przyjął 230 przyjaciół i gości podczas wieczoru w dawnym Bank of New York, zbudowanym w latach 30. XX wieku, przy Wall Street 48. Wszystko było starannie zaplanowane i przygotowane. Goście usiedli przy małych, okrągłych stołach, pasujących do lat dwudziestych. Wszyscy poproszeni zostali o przestrzeganie czarno-białego dress code'u (o czym poinformowano w zaproszeniu).


Była też oczywiście możliwość obejrzenia nowej kolekcji Ralpha Laurena na nadchodzącą jesień/zimę i spojrzenie na nową odsłonę damskiego garnituru, "bardziej aktualnego, niż kiedykolwiek. W czasach, gdy nowoczesna kobieta jest równie niezależna, co elegancka" - wyjaśniał projektant.


Cate Blanchett prezentowała się w smokingu i kombinezonie jego domu mody, co tylko potwierdza tę tezę. Siedząca obok Anna Wintour, nosiła swe charakterystyczne czarne okulary i skórzaną kurtkę Christian Dior vintage. Polska modelka Anja Rubik pojawiła się w czarnej, długiej sukni bez ramiączek, drapowanej z przodu.


Wokalistka soulowa i aktorka Janelle Monae weszła na scenę. "Myślę, że jesteś naprawdę najbardziej niesamowitym amerykańskim projektantem mody" - rozpoczęła, zwracając się wprost do gospodarza wieczoru.


To Gigi Hadid otworzyła pokaz. Modelka miała na sobie smokingowe spodnie XXL, koszulę, szelki i muszkę oraz tweedowy, wysadzany dżetami płaszcz. Obok jej siostra Bella, w sukience i płaszczu haftowanym karminowymi koralikami. Były też inne dwie odmiany smokingu, w kolorach neonowym niebieskim i kanarkowym. Pod koniec pokazu wyszedł również sam projektant Ralph Lauren, w białym smokingu. Projektanta powitała prawdziwa owacja. (PAP Life)


dki/ jbr/


Załączniki
FRANCE CANNES FILM FESTIVAL 2019
epa07585077 Polish model Anja Rubik arrives for the screening of 'A Hidden Life' during the 72nd annual Cannes Film Festival, in Cannes, France, 19 May 2019. The movie is presented in the Official Competition of the festival which runs from 14 to 25 May. EPA/SEBASTIEN NOGIER Dostawca: PAP/EPA.

Copyright © PAP SA 2012 Materiały redakcyjne, fotografie, grafy, zdjęcia i pliki wideo pochodzące z serwisów PAP stanowią element baz danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A z siedzibą w Warszawie, i chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Z zastrzeżeniem przewidzianych przez przepisy prawa wyjątków, w szczególności dozwolonego użytku osobistego, ich wykorzystywanie dozwolone jest jedynie po zawarciu stosownej umowy licencyjnej. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.